Заборонити будівництво продуктових маркетів на внутрішньобудинкових територіях

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 191 підписів залишилось 9809 підписів

Така проблема наростає у зв'язку з розширенням торгівельних точок різних мереж маркетів.
Просимо власті міста Києва заборонити будівництво маркетів на внутрішньобудинкових територіях, оскільки це може негативно вплинути на побут мешканців, а саме:
1. Внутрішньобудинкова територія істотно скорочується для будівництва маркету. Доведеться пожертвувати парковкою, дитячим та спортивним майданчиками, зеленими насадженнями.
2. Підключення до інженерних мереж створює додаткове навантаження до магістралей.
3. Доставка до маркету товарів вантажівками негативно впливає на дорожнє покриття, екологічну обстановку, безпеку на внутрішньобудинковій території.
4. Поява сміттєвих баків з великою кількістю відходів і використовуваної тари в безпосередній близькості до будинків може перечити нормам санітарного розташування даних баків. Як наслідок поширення запахів, бактерій, комах і гризунів.
5. Відвідувачі і працівники маркету на своїх автомобілях займатимуть місця для паркування авто жителів даного комплексу.
6. Доступне спиртне з даного маркету сприятиме розпиванню цих напоїв на внутрішньобудинкових територіях (лавки, дитячі майданчики, газони). Як наслідок криміногенна обстановка погіршає.
7. Погіршає естетичний вигляд двору і вигляд з вікон мешканців.
Виходячи з вище перерахованих причин просимо власті міста Києва заборонити будівництво маркетів на внутрішньобудинкових територіях. А також переглянути раніше видані дозволи на будівництво маркетів на внутрішньобудинковій території.

повний текст петиції

Петицію підписали