СТОП пропаганді наркотиків в Києві!

публікація залишилось 15 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 134 підписів залишилось 9866 підписів

Шановний пане мер, шановні депутати та кияни!

Звертаємо Вашу увагу на засилля графіті, яке заполонило нашу столицю – від центральних районів до найвіддаленіших спальних масивів. Ледь не кожна друга будівля в місті носить на собі таку от «стигму» вандалізму.

Але найбільше занепокоєння викликає те, що значна частина вказаних написів містить рекламу наркотиків і безпосередні контакти дилерів у мережі Інтернет, популярних соціальних мережах і месенджерах.

Комунальні служби, замість прибирання цих написів, обмежуються традиційними «відписками», а поліція взагалі ігнорує їх (навіть якщо такі графіті розміщені в безпосередній близькості до дитячих чи молодіжних закладів).

Необхідно посилити боротьбу з пропагандою та оборотом наркотиків в Києві. Написи, що містять рекламу наркотиків і контакти продавців зілля, мають НЕВІДКЛАДНО знищуватися двірниками і організаціями, відповідальними за утримання будівель. І поліція має сприяти цьому (в рамках роботи із запобігання злочинності).

Якщо нарко-графіті буде оперативно, хоча б впродовж 48 годин, прибиратися, наркоділки перестануть наносити його, бо ефект від такої «реклами» просто не виправдовуватиме ризик, пов’язаний з її нанесенням.

Прошу всіх небайдужих громадян підтримати цю петицію.

Дякую!

З повагою
Олександр Зубченко,
підприємець, волонтер АТО, ліквідатор аварії на ЧАЕС

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали