Про відновлення і реконструкцію Паркової алеї на схилах Дніпра

публікація залишилось 60 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 370 підписів залишилось 9630 підписів

Паркова алея (оглядова) починається від Володимирського узвозу біля сходів до пам'ятника Магдебурському праву і йде під Аркою дружби народів, далі посередині між Парковою дорогою і Набережним шосе мимо ресторану Курені, закінчуючись під церквою на Аскольдовій могилі, над станцією метро Дніпро. На даний час частково збереглося асфальтове покриття, бордюри і підпорні стіни, оглядові майданчики.
Пропонуємо реконструювати Паркову алею, проклавши тут велосипедну доріжку, відновити покриття, електричне освітлення, облаштувати відпочинкові і оглядові майданчики тощо. Також необхідно продовжити алею до старого Лаврського саду і далі до монумента Батьківщина-мати, збудувавши надземний чи підземний перехід через Дніпровський узвіз.
Відновлення Паркової алеї буде сприяти створенню іміджу Києва як туристичного об'єкта світового значення, дозволить прокласти тут пішоходні і велосипедні маршрути із чудовими видами на Дніпро і Задніпров'я.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали