Розглянути на Київраді щодо звітування мера м. Києва в прямому ефірі тел. Київ (щомісячно і за рік) про його роботу перед киянами способом надання відповідів на їх звернення в прямому ефірі.

публікація залишилось 56 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 72 підписів залишилось 9928 підписів

Як показує практика: мер Києва не пояснив хто поніс відповідальність з апарату КМДА за банкруство банка Хрещатик (25% статуту власність громади); апарат КМДА не проводить аналіз звернень на службу 1551; багато звернень направляються виконавцям (РДА, Керуючій компанії, ЖЕД), який не може або не хоче їх виконати; збільшина з 01.07.2017 р. плата за комунальні послуги по утриманню будинку і прибудинкової території більше чим 2 рази без обговорення з киянами та відсутністю контролю за її використанням; потребує зміни договорных відносин з споживачами (типовий договір не відповідає ринковим відносинам) щодо надання послуг мешканцям м. Києва (особливо ЖКГ ); фактично апарат КМДА в основному виступає тільки статистом і т.д.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали