Побудувати станцію метро Новобіличі біля житлового масиву "Новобіличі", а не біля самотньої залізничної платформи без інфраструктури.

публікація залишилось 53 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 92 підписів залишилось 9908 підписів

20-тисячний житловий масив Новобіличі потребує станції метро набагато більше, ніж самотня залізнична платформа "Новобіличі", що знаходиться в 3 км від масиву серед гаражів, лісу та кількох будинків приватного сектору.
Масив Новобіличі тепер з'єднаний з Ірпенем автодорогою і для людей, які приїжджають туди автомобілем з околиць Києва набагато зручніше залишити машину і їхати в метро, ніж блукати по розбитих вулицях приватного сектору до залізничної платформи "Новобіличі" і гіпотетичного метро біля неї.
Мешканці Київської області, що приїжджають на електропоїздах до станції "Святошин" електричкою їдуть від залізничної платформи "Новобіличі" до станції "Святошин" 5 хвилин, а якщо б вони виходили і сідали на станції метро, то їхали б до метро "Святошин" 8 хвилин. тобто ані економічного, ані логістичного виграшу від станції метро біля залізничної платформи "Новобіличі" немає.
Києву не потрібна чергова станція метро для білок по типу "Сирецької", а потрібне метро на житловий масив "Новобіличі", що швидко розвивається і з'єднаний з населеними пунктами Київської області новою автодорогою.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали