Не підвищувати плату за утримання будинку та прибудинкових території до пийняття дійовою контролю за її використанням з боку мешканців будинку.

публікація залишилось 43 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 248 підписів залишилось 9752 підписів

Розроблений типовий договір про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території застарів і не відповідає вимогам часу. Передбачити, що контроль за наданням послуг мешканцям будинку буде покладений на домовий комітет. Планування робіт по будинку погоджувати з домовим комітетом, звітувати ЖЕД що місяця перед ним щодо витрат по обслуговуванню будинку (оплата за виконані послуги повинна залежить від якості її виконання). Роботи, які виконуються ЖЕД, рахуються виконані, якщо вони підписані представником будинкового комітету. Про виконання заявок мешканців будинку обов'язково повідомляти заявника із відміткою на відповідному документі (ЖЕД-206 це не робить).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали