Не підвищувати вартість проїзду у міському транспорті!

публікація залишилось 40 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 573 підписів залишилось 9427 підписів

Згідно з Проектом розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» 15.07.2017 разовий проїзд у метро коштуватиме 5 гривень, а у автобусі, тролейбусі, трамваї та фунікулері – 4 гривні.

Дані тарифи є економічно необгрунтованими з огляду на показники інфляції за час дії тарифів, встановлених у 2015 році. Соціальні стандарти об'єктивно погіршилися. Необхідність нового здорожчання вартості перевезень нічим не вмотивована.

З огляду на вищевказане, вимагаємо:
- не підвищувати тарифи на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху
- провести незалежний аудит КП "Київпастранс" та КП "Київський метрополітен"
- притягнути до відповідальності осіб, причетних до корупційних зловживань у вказаних комунальних підприємствах.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали