Гарно відпочивати і відновлювати здоров’я на території РЛП “Парк Партизанської слави” можна без алкоголю!

публікація залишилось 39 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 165 підписів залишилось 9835 підписів

В регіональному ландшафтному парку “Парк Партизанської слави” міста Києва стало дуже неприємно відпочивати: багато п’яних людей, розкидане сміття і бите скло, частіше стали траплятись жорстокі бійки. Неможливо спокійно відпочивати!

Ми вважаємо, що легка доступність і розпиття алкогольних напоїв у парку призводить до великої кількості п’яних людей, які смітять, б’ють скло, ініціюють бійки та псують відпочинок іншим людям.

Приклад — жорстоке побиття АТОшника п'яними чоловіками в парку 17 червня 2017 року.

Коли алкоголь перестануть продавати і вживати на території РЛП “Парк Партизанської слави”, тоді п’яних людей і неприємних інцидентів (порушень громадського порядку) стане значно менше, відпочивати в парку стане безпечніше і приємніше.

Вимагаємо заборонити продаж і вживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв на території регіонального ландшафтного парку “Парк Партизанської слави” вже з 1 серпня 2017 року. Також вимагаємо забезпечення виконання цієї заборони — поліцейські рейди: в будні 2 патруля по 2 поліцейських, у вихідні — 5 патрулів по 2-3 поліцейських — для виявлення і покарання порушників цієї заборони, і звіти про ці рейди та кількість порушників вимагаємо щотижня публікувати на сайті поліції Києва в розділі “Взаємодія з громадськістю” (http://kyiv.npu.gov.ua/uk/publish/category/228748).

Гарно відпочивати і відновлювати здоров’я можна без спиртного!
Алкоголю не місце на території РЛП “Парк Партизанської слави”!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали