Розглянути на сесії Київради порядок контролю мешканцями будинку за використанням ЖЕД їх коштів, сплачених за утримання будинку (у зв'язку із підвищенням в 2 рази комунальні послуги).

публікація залишилось 28 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 488 підписів залишилось 9512 підписів

Для контролю за наданням послуг ЖЕД з утримання будинків і споруд та прибудинкових території погоджувати з будинковим комітетом всі роботи, які будуть проводитись по будинку. Роботи, які виконуються ЖЕД, рахуються виконані, якщо вони підписані представником будинкового комітету. Про виконанні заявок мешканців будинку обов'язково повідомляти заявника із відміткою на відповідному документі (ЖЕД-206 це не робить). Повідомляти будинковому комітету план робіт на рік. Щомісяця надавати будинковому комітету перелік виконаних робіт по утриманню будинку. Для визначення стану будинку та його комунікацій доручити ЖЕД разом з будинковим комітетом зробити інвентаризацію і скласти відповідні акти.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали