Переобладнати "Арку Дружби Народів" у вигляді українського дівочого вінка з різнокольоровими квітами, та над ним чи поруч фігуру лелеки з калиною у дзьобі що летить у вирій.

публікація залишилось 28 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 65 підписів залишилось 9935 підписів

У Запоріжжі вже є арка у вигляді Веселки. Нащо повторюватись? В Києві, як столиці, краще замість Арки Дружби Народів встановити український дівочий вінок з різнокольоровими квітами та вплетеними колосками жита чи пшениці. А за вінком на оглядовому майданчику розмістити флагштоки зі знаменами країн представництва яких акредитовані в Україні. Там, якраз поруч Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України та Міністерство закордонних справ з іншого боку, А між ними Європейська площа з Українським будинком - що створює об'єднаний ансамбль споруд державного значення. Крім того, в цьому році обіцяють побудувати пішохідний міст, який буде з'єднувати Володимирську гірку і оглядовий майданчик, де розміщена теперішня Арка Дружби Народів. Також, чудово було б повернути фонтан у вигляді водоспаду, який колись розміщувався на виході із парку до Європейської площі. Там його так не вистачає. Вигляд Європейської площі приємно змінився би і заграв новими барвами на радість киянам та гостям міста.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали