Заборонити парковку вантажного комерційного автотранспорту (бусів) у проїздах і дворах житлових будинків

публікація залишилось 29 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 269 підписів залишилось 9731 підписів

Останнім часом значно збільшилася кількість вантажних коммерційних автомобілів (бусів), що паркується у дворах житлових масивів.
Паркуючись у проїздах і дворах житлових будинків більш габаритні за звичайні легкові авто вантажні буси створюють суттєву перешкоду проїзду коммунального автотранспорту (вивіз сміття), а також пожежно-рятувального та медичного транспорту. У свою чергу, це може загрожувати життю та здоровью людей у разі блокування проїзду рятувальних служб.

Оскільки за своїм призначенням буси є коммерційним автотранспортом, що використовується для отримання прибутку, пропонується встановити рішенням місцевої влади правила паркування такого типу автотранспорту у міській зоні, зокрема заборонити стоянку у проїздах і дворах житлових будинків. Також встановити штрафні санкції за порушення визначених правил паркування.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали