Заборонити в Києві та області маршрутні таксі "Богдан" та замінити їх автобусами типу МАЗ

публікація залишилось 23 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 3626 підписів залишилось 6374 підписів

Необхідно заборонити в Києві та Київській області небезпечний вид громадського транспорту - маршрутки типу "Богдан", які робляться на базі вантажівок Isuzu. Даний вид транспорту є небезпечним для пасажирів та інших учасників дорожнього руху. У цих мікроавтобусів жорстка підвіска, низька шумоізоляція, відсутні кондиціонери і опалювальна система. Зовнішній вигляд і технічний стан псують не тільки здоров'я пасажирів, а й зовнішній вигляд столиці. Водії цих транспортних засобів грубо ставляться до пасажирів і часто порушують Правила дорожнього руху, курять за кермом, їдять насіння, включають голосно музику, матюкаються і на ходу рахують гроші. Квитків за проїзд, до речі, не видають.

Необхідно замінити ці мікроавтобуси на нові автобуси МАЗ з низькою підлогою, в яких комфортно і безпечно пересуватися пасажирам.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали