Перейменування проспекту Перемоги в проспект Галичини/Галицький проспект

публікація залишилось 15 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 62 підписів залишилось 9938 підписів

Оскільки процес декомунізації і нещадної боротьби з ганебним совєцьким наслєдієм зараз в самому розпалі, Московський та Ватутіна проспекти зокрема перейменовано на честь славних синів українського народу Степана Бандери та Романа Шухевича, вважаю доречним і на часі увіковічнити інших наших учасників боротьби за Україну, вояків дивізії Галичина. На їх честь пропоную перейменувати проспект Перемоги, оскільки тепер виявилось, що і перемоги ніякої толком не було, а є тепер день пам'яті/примирення/квітів/миру і просто всього хорошого проти всього іншого, не такого доброго, як добре зараз. З освітою, медициною, рівнем життя і так далі. Але це вже окрема тема і петиція. Грусна. Тому про неї зараз не будемо. А будемо тіки про хороше, добре і правильне. Отож вважаю за правильне назвати проспект Перемоги на честь славних побратимів Степана Бандери та Романа Шухевича - вояків дивізія Галичина.

Це, проспект Галичина/Галицький проспект, доречна назва і географічно, адже напрямок саме на Західну Україну, на Галичину.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали