вулиці Жукова в Деснянському районі на честь Іллєнка Юрія Герасимовича, видатного українського кінорежисера, оператора та громадського діяча.

публікація залишилось 39 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 92 підписів залишилось 9908 підписів

Минуло більше року, як ВР України ухвалено закон Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, але досі навіть у столиці нашої держави цей закон виконується не всюди. Це стосується насамперед повільного перейменування площ, проспектів та вулиць, названих в честь різних діячів совєцького режиму. Зокрема у Деснянському районі, одна з головних вулиць носить ім"я радянського воєначальника Георгія Жукова, відомого своєю ненавистю до України та всього українського. Перечисляти злочини Жукова, його українофобські висловлювання - потрібно надто довго. Досить добре характеризує цю людину така фраза, - Коли постало питання про забезпечення новобранців, Георгій Жуков заявив: «Обмундировывать и вооружать этих хохлов? Все они предатели! Чем больше в Днепре потопим, тем меньше в Сибирь после войны ссылать». Очевидно, що такі совєцькі діячі, а по суті - кати українського народу не варті, аби увіковічнювати та вшановувати їх пам"ять у назві київських вулиць.
Натомість є безліч справжніх українських патріотів, громадських активістів, діячів мистецтва, кіно та спорту, військових та добровольців, ім'я яких часто несправедливо забуті, або просто зігноровані.
У Києві жодна вулиця досі не удостоєна імені видатного українського кінорежисера, оператора, громадського діяча, просто Українця з великої літери - Юрія Герасимовича Іллєнка. Саме на його честь пропоную перейменувати вулицю Георгія Жукова, яка знаходиться у Деснянському районі столиці, на масиві Лісовий.
Також потрібно додати, що пропозиція була обговорена, підтримана та схвалена як у соціальних мережах, так і серед мешканців мікрорайону. Прошу підтримати.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали