Надати пільги особам,що за старим законодавством мали право на отримання пенсії,зокрема право безоплатного проїзду.

публікація залишилось 39 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 21 підписів залишилось 9979 підписів

На даний момент ціни на транспортні послуги,послуги сфер обслуговування,музеї,театри,тощо невпинно дорожчають. Люди, які пропрацювали все життя та мають відповідний стаж роботи мають право хоча б на пільги від держави.
Особи пенсійного віку що встигли вийти на пенсію отримують пенсію,заробітну плату,право безкоштовного проїзду у громадському транспорті,пільги на вхідні квитки у театри,музеї,знижки для пенсіонерів,інші нічого не мають,лише тому що народилися на пів року пізніше? Пенсійна реформа змушує людей працювати на 5 років довше,не даючи жодних пільг зважаючи на поважний вік.
У місті Києві вважаю доцільним зробити безкоштовний проїзд у громадському транспорті людям,що за старим законодавством вже мали отримувати пенсію від держави, а також,видати відповідне посвідчення,що буде давати право на знижки,що передбачені для осіб пенсійного віку(вхідні квитки,спеціальні пропозиції тощо).
Задля збереження соціальної стабільності та поліпшення становища киян,прошу підтримати дану петицію.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали