Встановити меморіал "Небесні Батальйони" на "Алеї Героїв Небесної Сотні"

публікація залишилось 10 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 34 підписів залишилось 9966 підписів

"Революція Гідності" не скінчилась, а перейшла в стадію війни з Росією за Незалежність, тому пропонуємо встановити меморіал "Небесні Батальйони" на "Алеї Героїв Небесної Сотні" на честь воїнів-майдановців, які загинули в так званому "АТО".
Ті, хто вижив під час "Євро-Майдану", пішли в перших рядах добровольцями на війну з російськими окупантами і багато з них загинуло і продовжують гинути на Донбасі і в окупованому Криму, за Незалежність України!
Для цього розпорядитися, щоб адміністрації кожного населенного пункта України подали списки загиблих воїнів в "АТО", які до цього були активістами та безпосередніми участниками "Євро-Майдану".
Та й надалі, доки не скінчиться війна, коли будуть гинути в "АТО" наші Герої добровольці "Майданівці", щорічно оновлювати цей меморіал.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали