Заборонити утримання дельфінів в умовах несвободи і діяльність дельфінаріїв у місті Києві

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 2806 підписів залишилось 7194 підписів

Ставлення людей до інших живих істот в цивілізованому суспільстві є мірилом людяності. Незбалансована людська діяльність дедалі більше деформує навколишнє середовище і умови життя інших мешканців планети. Жертвами людини стають, зокрема, дельфіни та інші китоподібні - високоорганізовані істоти, що живуть у власному соціумі, виховують дітей, здатні активно спілкуватися один з одним і з людьми.
Проте вони є об'єктом полювання і вилову, їх позбавляють життя і свободи, використовують для розваги, повільно вбиваючи в дельфінаріях.
Утримання дельфінів в умовах несвободи суперечить принципам гуманізму, як таке. Поза тим, дельфіни страждають від впливу замінника морської води в басейнах, а сигнали ехолокації їхніх власних біосонарів, безперервно відбиваючись від стінок басейнів, поглиблюють стресовий стан у якому постійно перебуває позбавлена волі істота.
Вважаємо такий стан речей неприйнятним.
Беручи до уваги викладене вище, вимагаємо заборонити в місті Києві утримання дельфінів та інших китоподібних в умовах несвободи з розважальними або іншими цілями, і припинити діяльність дельфінаріїв.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали