ЗБЕРЕЖЕМО ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ по вул. Урлівська 13.(Київський Міський Дитячий Діагностичний Центр)

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1472 підписів залишилось 8528 підписів

Заборонити всі спроби переорганізувати Київський Міський Дитячий Діагностичний Центр (Дитяча Поліклініка по вул. Урлівська, 13) та намагання обмежити відвідування відділень педіатрії і лабораторних досліджень жителям мікрорайону.
Розповсюджується інформація, що поліклініку хочуть перепрофілювати в онкоцентр, відділення педіатрії закрити, а лабораторію використовувати не для загальної маси.
Кілька місяців тому профільних спеціалістів можна було відвідати лише протягом 4-х днів, а щоб здати кров, треба було записатися за місяць. Зараз уже направляють здавати аналізи та проходити профобстеження до поліклініки за адресою вул. Тростянецька, 8Д.
Натомість в центрі відкриваються нові приватні кабінети, в той час, коли під іншими – натовп, черги та колотнеча. Краще б розширили відділи, які дійсно необхідні та користуються попитом!
Долучайтеся! Збережемо за собою право на якісне медичне обслуговування наших дітей!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали