Про реконструкцію трамвайної лінії від площі Шевченка до вулиці Селянської та поліпшення трамвайного сполучення в Пуща-Водицю

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 710 підписів залишилось 9290 підписів

Пуща-Водиця – це мальовнича місцевість, яка приваблює відпочиваючих з усього Києва. В ній знаходяться десятки освітніх, медичних та туристичних закладів. В цьому році там навіть функціонує дитячий табір «Артек». Кожні вихідні тисячі киян їдуть відпочити на пляжі, посмажити шашлики в спеціально відведених зонах, погуляти по оновленому парку, набрати води з чистих джерел, порибалити... Окрім дивовижної природи, Пуща-Водиця наповнена історією. Там знаходяться старовинні дачі та інші пам’ятки архітектури. В Пуща-Водицю прокладена історична трамвайна лінія, якій вже 117 років.

Але у цього мікрорайону є серйозна проблема - жахливе транспортне сполучення.

Одна з причин такої ситуації - це зношена трамвайна лінія, по якій курсує 12-ий маршрут. Ще з 2011 року її хотіли реконструювати, але з того часу нічого зроблено не було. Про проект реконструкції міська влада просто забула.

Через незадовільний стан рейок і шпал виникає питання: чи безпечно зараз по ним пересуватися? На цій лінії регулярно ламаються трамваї, бо не витримують такого навантаження. А нові трамваї неможливо туди пустити до тих пір, поки колії не будуть відремонтовані.

Просимо вас:
1) Зробити проект реконструкції трамвайної лінії (від пл. Шевченка до вул. Селянської);
2) Закласти кошти до міського бюджету на 2018 рік для початку проведення реконструкції трамвайної лінії;
3) Оновити рухомий склад на сучасні швидкі трамваї, якими можна буде доїхати від Подолу до Пуща-Водиці за 30-40 хвилин.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали