Через "сумнівну" реконструкцію cзш №42 м.Київа дітям та їх батькам відмовляють в навчанні в 10-му класі. Розпач і шок батьків і дітей 9-х класів.

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 77 підписів залишилось 9923 підписів

Через реконструкцію (про яку ми навіть на цей час нічого не знаємо, хто і як буде її проводити, все таємно і сумнівно) школи №42, наших дітей, випускників 9-х класів, талановитих, розумних, залишили їх можливості і щирого бажання навчатися й надалі в школі №42 з висококваліфікованими вчителями. Їх не врахували при переміщенні до іншого приміщення, вирішивши вже за них що вони повинні перейти в інші школи або йди до коледжу. Навіть на теперішній час батькам не показували приміщення по адресі проспект Миру 10, і не провели загальні збори з забудовниками. А всі інстанції, такі, як управління освіти Дніпровського району, Дніпровська районна у місті Києві адміністрація, департамент Освіти і науки, молоді і спорту надають стандартні відповіді, наче переписані один у одного, що для 10-х класів в них немає приміщення, їм байдуже і вони не замислюються над психологічною травмою підлітків, та їх бажання навчатись в цій школі й надалі. Не розглядається питання, але є можливість його вирішення, наприклад, шляхом з'єднання інших класів,тому, що багато дітей переводяться цього року до інших шкіл у зв’язку з переміщенням школи за іншою адресою, можливо зробити другу зміну. Є вихід не наділяти учителів учительською, що надасть один вільний кабінет для майбутнього 10-го класу. Нам відомо, що при можливості і бажанні управління освіти може вирішити це питання, але вони в цьому не зацікавлені взагалі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали