Фінансування створення лабораторії з робототехніки та електроніки СШ#128. У сумі 15 наборів lego mindstorms або наборів Робототехніка/електроніка (Освітній набір «Амперка»)

публікація залишилось 52 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 129 підписів залишилось 9871 підписів

Школа #128 Дніпровського району міста. Києва, За ініціативою учнів, під проводом вчителів розпочала розвиток напрямку "Робототехніка". Вже в перший рік команда зайняла третє місце у Київському регіональному етапі змагань з робототехніки RoboFirst, при тому що мали ледь не половину необхідних наборів для участі.

Ми, вчителі школи, ставимо ціллю не лише розвивати напрям "Робототехніка", але й залучити робототехнічні досліди до занять з математики, фізики, хімії, тощо. Однак вартість одного набору з робототехніки lego у 24000грн, або хоча б набору мікроелектроніка/Робототехніка 8000 - - є непід'ємною для для батьківського фонду школи.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали