Прибрати з двору багатоповерхівокантену оператора стільникового звязку в дворі будинків 41, 41а, 43, та школи Мистецтв буд.39 по вул. Євгена Харченка в мкр. Бортничі, міста Києва

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 16 підписів залишилось 9984 підписів

Півтора роки тому оператор стільниково звязку встановив свою вишку в притул до багатоповерхівок. Обравши місце для неї теплопункт в дворі. Антена розташована перед вікнами на рівні 2-4 поверхів. Поряд метрів з 15 розташована Школа мистецтв. Є занепокоєння про шкідливий вплив ел. магнітного випромінювання на здоров'я. Також має психологічний вплив. Постійно розумієш що радіохвилі проходять крізь тебе (рівень квартир співпадає з висотою антени, яка роташована перед вікнами). Поряд з антеною метрів з 5 розташований дитячий майданчик. Також розташування поруч зі школою Мистецтв.
Прохання оператора прибрати свою вишку

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали