За оптимізацію руху транспорту на вулицях зі смугами руху маршрутних ТЗ

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 26 підписів залишилось 9974 підписів

З метою зменшення заторів на вулицях Києва варто змінити розташування знаків, що вказують на смуги руху маршрутних ТЗ. Перше: всі знаки розвішені делітантами, за що варто переглянути склад таких "спеціалістів" на їх робочих місцях. Враховуючи на якій відстані від перехресть розташовані знаки про закінчення смуг руху маршрутних ТЗ (10-20 м) ці "спеціалісти" їздили і їздять тільки гужовим траспортом. :)
По суті ж: пропоную за 150-200 м, враховуючи швидкість та щільність потоку транспорту в Києві, перед кожним перехрестям з поворотом наліво, відмінити дію знаку про смугу руху маршрутних ТЗ. Це суттєво вплине на швидкість проїзду таких перехресть і відповідно пропускну здатність київських вулиць.
Друге: скасувати поворот наліво з вул. О. Теліги на вул. Ольжича та відповідно дозволити проїзд в усіх напрямках на дворівневому перехресті вул. О. Теліги / вул. Мельникова / вул. Щусєва.
Прошу врахувати, що зменшення заторів в нашому місті поліпшить екологічну ситуацію і зменшить викид шкідливих речовин з ТЗ у наше повітря.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали