Заборона щорічного регулярного вимкнення постачання гарячої води

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 397 підписів залишилось 9603 підписів

Ми взагалі проти всіх "випробувань".
На проведення будь-яких "випробувань" об'єктивно достатньо 3-ох днів. Це знають всі нормальні комунальники. Мені 44 роки. Я в Києві з 1980 (Олімпіада). До цих пір я лише спостерігав випробування мешканців на міцність. До 2014 року це ніколи не відбувалось навесні. Одного разу у мене в квартирі розірвало шланг, коли постачальник пустив у систему аномально неприпустимий високий тиск.
Ніяких інших випробувань у цей час я не відчував. В 2010 році я оселився на Виноградарі, побудованому 1976-1980 роках в Подільському районі Києва, і в купленій квартирі поставив бойлер на випадок систематичного відключення водопостачання. Я був правий. Одного літа у нас не було гарячої води майже 3 місяці, коли шукали гроші на заміну куска труби.
Пізніше, за зростання цін на гаряче водопостачання значна кількість сусідів взагалі відмовилась від нього і встановила електричні бойлери. Хоча могла би закупити газові колонки і повернути нас у 50-ті роки, або топити буржуйки на дровах, як пропонувало тодішнє керівництво. Яке, до речі, має наглість кожен рік брати додаткові кошти за "надмірне споживання газу", коли Ви у каструлях воду нагріваєте.
Справжні випробування на тиск відбуваються на Виноградарі кожну осінь та весну на межі зміни температури повітря та ґрунту: в листопаді-грудні та в лютому-березні. Тоді прибудинкова територія заливаються гарячою водою, риються траншеї проти Російських окупантів з Київенерго. На Троєщіні, що значно молодша за Виноградар і заселена коли Чорнобиль гахнув, труби замінили давно і повністю на пластикові.
Отже: ніяких випробувань. Якщо ми дожили до травня, то всі можливі риски відбулись.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали