Врятувати спортивно-тренувальний каток "Крижинка" від продажу і знесення

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1050 підписів залишилось 8950 підписів

Шановний мер Віталій Володимирович!
Шановні депутати Київської міської ради!
Дорогі кияни!

На спортивно-тренувальній ковзанці «Крижинка» тренуються діти від 3 років, різними напрямками - фігурне катання, хокей, керлінг.
Є спортивні групи і групи здоров'я.
Так само тут тренуються майбутні фігуристи Школи олімпійського резерву.
Дуже часто проходять спортивні заходи, чемпіонати, першості, кубки.

Ковзанка служить початком свого спортивного шляху для багатьох видатних спортсменів вже більше 30 років.
В останні півроку відбулася зміна керівництва. Для батьків, чиї діти займаються на ковзанці ця інформація здалася незначною, проте в останній місяць почала з'являтися інформація що спортивно-тренувальну ковзанку «Крижинку» збираються продавати і невідомо з якою метою.

Дорогі друзі, в нашій країні, яка на останніх олімпійських іграх зайняла 31 місце, зносити діючі спортивно-тренувальні комплекси є неприпустимою помилкою.

На льоду спортивно-тренувальної ковзанки «Крижинка» виховається ще не одне покоління чемпіонів світового і Олімпійського рівня!

Переконливе прохання до всіх киян - посприяти збереженню спортивної інфраструктури нашого міста, не ігноруйте і підтримайте цю петицію - Врятуймо спортивно-тренувальну ковзанку "Крижинка" разом!

Слава Україні!

Слава Українському спорту!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали