Зупинити незаконну забудівлю за Київською міською лікарнею та ЖК "Італійський квартал" та відновити знищену дубову діброву!

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 226 підписів залишилось 9774 підписів

За Київською міською дитячею лікарнею номер 1 уздовж берега Дніпра тягнеться мальовнича дубова діброва. Дерева посаджені за часів існування в цих місцях кіностудії ім. Олександра Довженка. Чисте повітря й прекрасні дніпровські види могли б зробити це місце найулюбленішим місцем відпочинку не тільки жителів Оболонського району, а й всього Києва.
Ще за часів Януковича половину діброви було знищено, а на її місці було насипано пісчану "подушку", на якій зараз стоять великі й дорогі маєтки. Кому вони належать - невідомо. Маєтки оточені дротяною загорожою і посилено охороняються, і для того, щоб потрапити до вцілілої частини діброви, людям потрібно їх обходити стороною, бо пройти повз них неможливо - охорона не пропускає. На питання "Чому не можна пройти?" вона відповідає: "Ви що, не бачите? Тут люди живуть"
Крім того, очевидно, що возведення багатьох маєтків триває - всюди лежить будівельне сміття і видно відбитки шин вантажівок. Крім того, кожен місяць невідомі підпалюють дубову діброву, очевидно, щоб розширити масштаб забудови. Цікаво, хто й за які гроші будує собі житло на території, що офіційно набула статусу парка?
Кияни! Давайте не допустимо знищення одного з найкрасивіших місць нашого міста, не дамо невідомому забудовнику того, що по праву належить нам!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали