Облаштування нерегульованого наземного пішохідного переходу через вулицю Тростянецька (від Тростянецька, 7 до Тростянецька, 8 (ближче до будинку по вул. Харківське шоссе 152, магазин АТБ с))

публікація залишилось 6 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 42 підписів залишилось 9958 підписів

Цей пішохідний перехід дуже потрібний, оскільки по стороні дому номер 8 (вул. Тростянецька) знаходяться два дитячих садочка (номера 240 та 248), продуктовий магазин АТБ, аптеки та інші будівлі соціальної інфраструктури. По стороні будинку номер 7 (вул. Тростянецька) також є дитячий садочок ”Рябинушка” та школа номер 284.
В зв’язку із високою концентрацію будівель соціальної інфраструктури саме у цьому місці по обидві сторони вулиці, спостерігається постійне перебігання пішоходами, в т.ч. і з дітьми, проїжджої частини в результаті чого постійно виникають аварійні ситуації та наражаються на небезпеку люди.
Враховуючи викладене, облаштування нерегульованого наземного пішохідного переходу через вул. Тростянецька вкрай необхідно саме у цьому місці.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали