Забороните виїзд авто на перехрестя перед яким утворився затор (і забезпечити дієвий контроль)

публікація залишилось 6 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 79 підписів залишилось 9921 підписів

Київ потерпає у заторах і останнім часом не тільки в години пік, а цілими днями. Здебільшого це відбувається через недбалість самих водіїв. Одна із важливих причин утворення заторів - виїзд водіїв на перехрестя перед яким утворився затор і блокування цим проїзду в іншому напрямку.

Правилами дорожнього руху передбачене відповідне порушення, проте без контролю, ефекту це правило не має. В усьому розвиненому світі вже знайшли способи контролю за такими порушеннями.

Так наприклад у Великобританіїї проблемні перехрестя оснащують спеціальною розміткою (жовтий заштрихований прямокуник) і камерами стеження. Учасник руху, який простояв у межах прямокутника быльше 10 секунд отримує штраф. Тому ніхто не виїзжає на перехрестя поки не переконається, що через нього можна проїхати.

Просимо забезпечити виконання правил дорожнього руху таким або будь-яким ыншим дыэвим способом.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали