Залишити "Арку Дружби народів" розфарбованою у веселку після "Євробачення", офіційно перейменувавши її в "Arch of Diversity" ("Арка різноманітності").

публікація залишилось 32 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 3333 підписів залишилось 6667 підписів

Для проведення "Євробачення" радянський ідеологічний пам'ятник в самому центрі Києва, який офіційно називається "Арка Дружби народів", а неофіційно - "Ярмо народів", перетворюють на веселку. Проте незрозуміло, чому таке вдале рішення має застосовуватися лише тимчасово, на термін проведення "Євробачення". Досі цей пам'ятник височів на дніпровських схилах як похмуре нагадування про міфічне "єднання братських народів Радянського Союзу"; тепер є чудовий шанс оновити вигляд Хрещатого парку, офіційно перейменувавши цю арку в "Arch of Diversity" ("Арка різноманітності"), як і замислили автори тимчасової інсталяції. Кияни варті такого оновлення не менше, ніж наші європейські гості!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали