Голосіївському району терміново необхідно будівництво Дитячої школи мистецтв!

публікація залишилось 31 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1207 підписів залишилось 8793 підписів

Голосіївський район - єдиний район міста Києва, в якому взагалі відсутня Дитяча школа мистецтв, що суттєво впливає на загальний стан професійної початкової мистецької освіти в районі та створює реальну диспропорцію між бажаючими займатися мистецтвом та можливістю здійснити ці задуми.
Громада Голосіївського району звертається з великим проханням допомогти у вирішенні проблеми будівництва Дитячої школи мистецтв на житловому масиві "Теремки-2".
Вважаємо, що назріла гостра потреба у будівництві такої школи саме в нашому мікрорайоні, який є молодим, перспективним, в якому з'являється багато новобудов, збільшується кількість дітей бажаючих отримати професійну початкову мистецьку освіту.
У Голосіївському районі працюють Київська дитяча музична школа № 38, Київська дитяча художня школа № 9, Київська державна театральна школа - студія, на жаль вони не мають своїх окремих приміщень, тому не можуть працювати на повну потужність і вимушені відмовляти в навчанні багатьом бажаючим.
Ми мріємо про те, щоб наші діти навчалися в сучасному приміщенні з великим концертним залом, так як це мають змогу робити діти інших районів міста.
Україні потрібна освічена, талановита і творча молодь!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали