Голосіївському району терміново необхідно будівництво Дитячої школи мистецтв!

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1276 підписів залишилось 8724 підписів

Голосіївський район - єдиний район міста Києва, в якому взагалі відсутня Дитяча школа мистецтв, що суттєво впливає на загальний стан професійної початкової мистецької освіти в районі та створює реальну диспропорцію між бажаючими займатися мистецтвом та можливістю здійснити ці задуми.
Громада Голосіївського району звертається з великим проханням допомогти у вирішенні проблеми будівництва Дитячої школи мистецтв на житловому масиві "Теремки-2".
Вважаємо, що назріла гостра потреба у будівництві такої школи саме в нашому мікрорайоні, який є молодим, перспективним, в якому з'являється багато новобудов, збільшується кількість дітей бажаючих отримати професійну початкову мистецьку освіту.
У Голосіївському районі працюють Київська дитяча музична школа № 38, Київська дитяча художня школа № 9, Київська державна театральна школа - студія, на жаль вони не мають своїх окремих приміщень, тому не можуть працювати на повну потужність і вимушені відмовляти в навчанні багатьом бажаючим.
Ми мріємо про те, щоб наші діти навчалися в сучасному приміщенні з великим концертним залом, так як це мають змогу робити діти інших районів міста.
Україні потрібна освічена, талановита і творча молодь!

повний текст петиції

Петицію підписали