Щодо створення Музею транспорту

публікація залишилось 31 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 488 підписів залишилось 9512 підписів

Транспорт та інфраструктура - є одним з пріоритетних напрямків в плануванні розвитку міст та країн. Саме цьому в багатьох розвинутих країнах світу особливу увагу приділяють історії транспорту, транспортним музеям.
Станом на квітень 2017 року в м. Києві є наступні музеї що пов’язані з транспортом:
- Музей історії Дарницького вагоноремонтного заводу
- Народний музей історії Київського авіазаводу
- Музей повітряного транспорту Київського міжнародного університету цивільної авіації
- Музей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
- Музей пошти Київської міської дирекції УДППЗ "Укрпошта"
- Державний музей авіації
На жаль, серед вище зазначених музеїв, що розташовані в м. Києві немає жодного, який би відкрив для гостей та мешканців столиці України експонати наземного транспорту (легкові авто, трамваї, автобуси, тролейбуси тощо).
В даний час ініціативна група людей, своїми силами розпочала збір експонатів та приведення в придатний стан території, що максимально може підійти для розташування Музею транспорту (а саме на території колишнього Автобусного парку №3 КП «КИЇВПАСТРАНС», що розташовано за адресою м.Київ, вул. Виборзька 111). Тому ми, підписанти цієї петиції, звертаємось до міського голови та Київської міської ради доручити постійній комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики, а також постійній комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами – створити робочу групу (з залученням громадськості) для розроблення плану дій зі створення Музею транспорту.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали