Встановлення світлофора на розвороті з Житомирського шосе на вул. Бударина

публікація залишилось 30 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1757 підписів залишилось 8243 підписів

Для забезпечення безпечного розвороту дорожнього транспортного засобу з Житомирського шосе на два напрямки : вул. Бударіна та вул. Зв’язківців, просимо встановити один світлофор на розвороті на вул. Бударіна, який буде працювати в змінному режимі . Світлофор може працювати лише в ранкові та вечірні години-пік. Метою встановлення світлофора - є короткочасне обмеження руху транспорту зі сторони Житомира в сторону Києва в періоди найбільшої небезпеки. З відповіді Національної Поліції України «Протягом 2016 станом на 30.09.2016р в районі розвороту з Житомирської траси на спорткомплекс «Чайки» сталося 62 ДТП, про які повідомлено поліцію. З них 5 з тілесними ушкодженнями без смертельних наслідків . В районі розвороту на вул. Бударіна сталося 11 ДТП, без тілесних ушкоджень». Із зростанням кількості багатоповерхових забудов у с. Чайки можна спрогнозувати, що надалі кількість ДТП буде лише зростати.
Хочемо привернути увагу , що на цих напрямках , розгортаються міські автобуси №37, 37а, в яких , часто знаходяться школяри та діти дошкільного віку, які відвідують освітні заклади м. Києва. Крім мешканців с. Чайки та Петропавлівської Борщагівки , також безпека розвороту важлива для відвідувачів та гостей спорткомлексу «Чайка», але розвороти досі залишаються занадто небезпечними.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали