Організувати постійний рух міської електрички протягом усього дня

публікація залишилось 18 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 654 підписів залишилось 9346 підписів

Міська електричка - це зручний вид транспорту, який кільцем з'єднує всі райони міста. Дуже важливим є наявність пересадочних станцій з усіма гілками метрополітену, що дозволяє швидко і без пробок дістатися мешканцям віддалених густонаселених мікрорайонів (Троєщина, Виноградар, Борщагівка та інших) в будь-який район міста. Але на даний час міська електричка курсує лише в "години пік". Кияни не один десяток років очікують прокладки метрополітену на Троєщину, Виноградар, Борщагівку. Майже кожен кандидат у мери Києва обіцяє початок будівництва метро в ці райони, але, на жаль, це залишається лише передвиборними гаслами.
Проте вже зараз у нас є діюча альтернатива "метро на Троєщину" чи "на Виноградар" - міська електричка. Але скористатися нею можна лише зранку і ввечері. Просимо організувати постійний графік курсування міської електрички протягом усього дня, хоча б із періодичністю 40-60 хвилин.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали