Створити повноцінні регульовані перехрестя на Великій Кільцевій в місцях перетину виїзду-в`їзду на неї з: м.Вишневе, Софіївської та Петропавлівської Борщагівок !

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 480 підписів залишилось 9520 підписів

Велика Кільцева дорога навколо південної та південно-західної частини міста Києва - вже багато років як перетворилась на міську магістраль, забудовану безліччю інфраструктурних об`єктів, та через яку відбуваються щоденні в`їзди-виїзди тисяч автомібілів як з інших міст України, так і з прилеглих до Києва у цьому напрямку сіл, селищ, котеджних містечок... Є декілька місць перетинання (т-образних перехресть) прилеглих до Великої Кільцевої магістралі доріг місцевого значення, виїзд-в`їзд з/до яких стає з кожним роком і місяцем року стає все складнішим та призводить до великих автомобільних заторів протягом доби... Тим більше, що саме зараз відбувається капітальний ремонт і реконструкція Великої Кільцової дороги!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали