Парк Кіото - встановлення пам’ятника чотирьом мавпам та інновації

публікація залишилось 14 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 40 підписів залишилось 9960 підписів

Пропозиції щодо реконструкції Парку Кіото (особливо прошу звернути увагу на перший пункт):

1. Встановлення пам’ятника чотирьом мавпам (або лавки з ними), які символізують принципи японської філософії. Зазвичай ідея ілюструється трьома мавпами: Мідзару – не бачу зла; Кікадзару – не чую зло та Івадзару – не кажу зло. Дуже рідко додається четверта мавпа – Сідзару. А все тому, що японці вважають число 4 нещасливим – вимова числа 4 («shi») нагадує слово «смерть». Японці намагаються виключити зі свого життя все, пов'язане з цим числом, от і четверту мавпу спіткала сумна доля – вона завжди в тіні своїх товаришок. Ця мавпа символізує принцип «не роблю зла», який є надзвичайно актуальним для українського народу. Сідзару може зображуватись у вигляді мавпи, що прикриває свій живіт або промежину. Даний об’єкт був би єдиним в світі пам’ятником 4-м японським мавпам (скажімо так, 3-м японським та 1-й українській) і увійшов би до переліку незвичайних пам’ятників міста Києва та України, та ще й значно посилив би привабливість самого парку.

2. Встановлення камер відеоспостереження для безпеки.

3. WIFI в парку.

4. Еко-гаджети (лави з можливістю заряду телефону від сонячного світла, велотренажер-генератор електрики для зарядки телефону).

5. Еко-арт. Зелені насадження у формі тварин чи певних об'єктів.

Прошу детально розглянути пропозиції, адже вони дозволять зробити парк Кіото набагато популярнішим.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали