Провести обробку парків та скверів проти кліщів, та зобовязати комунальні господарства проводити такі заходи на регулярній основі

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 217 підписів залишилось 9783 підписів

Нагадаю що кліщі є переносчикими цілого букету захворювань що можуть призвести до інвалідності чи смерті. Таблички "обережно кліщі" розставлені по парках не є достатнім захистом насселення.

Нажаль єдиний препарат, відомий як ДДТ, який здатен гарантовано знищити цих паразитів заборонено близько 30 років назад. Ті препарати що дозволені не надто ефективні та їх нема в вільному продажі. Обробку парків та зелених насаджень проводять рідко та нажаль далеко не скрізь, тому навіть там де її провели популяція паразитів відновлюєтся. В звязку з цим та підвищеннаям середньої темепатури за останні кілька років проблема набула массового характеру.

Цього року кліщі проснулись рано та вже знаходять своїх жертв. За кілька годин прогулянки по Експоцентру в голосіїво 3.04 вже зняли 5 штук. Зараз там запровадили дитячі майданчики і діти в зоні ризику. З урахуванням того що в Киеві є тільки одна САС яка займаєтся аналізами власне кліщів та їх знятям є великий ризик що найбліжчим часом кількість захворівших значно виросте.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали