Заборонити КМДА, Київській міській раді та всім Департаментам КМДА витрачати бюджетні кошти на фізичну охорону своїх приміщень!

публікація залишилось 13 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 147 підписів залишилось 9853 підписів

На фізичну охорону приміщень будівлі КМДА витрачається близько 10 мільйонів гривень на рік, окремі Департаменти КМДА також витрачають сотні тисяч гривень на рік, на фізичну охорону.
При цьому КМДА відмовляється витрачати гроші та встановлювати передбачену ЗАКОНОМ охорону в дитячих садочках Києва (наразі триває судовий процес проти мера Кличка з цього приводу в Окружному адміністративному суді Києва) і це при постійних затриманнях терористичних груп, маніяків, педофілів...
Доки не буде забезпечено належну фізичну охорону беззахисних дітей - ЗАБОРОНИТИ встановлювати бюджетним коштом фізичну охорону в КМДА, Київській міській раді та Департаментах КМДА!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали