Прийняти звернення до влади щодо скасування рішення НКРЕКП стосовно введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 222 підписів залишилось 9778 підписів

Рішення про абонплати за підключення до системи газопостачання збуджує всіх, крім багатих людей, прийнято виключно на користь Фіртоша. Влада пожаліла Фіртоша і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають ті люди, що мало споживають газу, не мають лічильників і мають велику кількість прописаних на своїй площі.
Фактично, це свідчить про те, що уряд Гройсмана-Порошенка вкотре став на захист не українського народу, а купки олігархів, адже підраховано, що в першу чергу від введення абонплати за газ виграють власники газорозподільних компаній. 70% цього бізнесу контролює олігарх Фірташ з партнерами та компанії російських олігархів. Лише у 2017 році від абонплати облгази отримають додатково біля 15 мільярдів гривень.

повний текст петиції

Петицію підписали