Зменьшення оплати за централізоване опалення

публікація залишилось 26 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 656 підписів залишилось 9344 підписів

1. Необхідно почичнати встановлення квартирних лічильників тепла з капітальним ремонтом системи опалення. Для цого в кожному районі потрібно вибрати один будинок (пілотний проект) та, використовуючи фінансування за рахунок програми по енергозбереженню, зробити це до початку нового опалювального сезона. Для неплатоспроможних, пенсіонерів, безробітних тощо знайти спосіб зниження оплати, аби не було перепон з їх сторони. Перемовини з мешканцями доручити вести "Управляючим компаніям".
2. Прийняти постанову, в якому відобразити, що в разі якщо показання домового лічильника тепла будуть перевищувати середньоміські, то розразунок вартості вести по середньоміському тарифу, а для отримувачів субсидій виставляти тільки "обов"язкову плату", незалежно від показань лічильника.
3. Приступити, нарешті, до встановлення тепловоих пунктів, які регулюють подачу тепла в залежності від зовнішньої температури.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали