Забов'язати забудовників висаджувати дерева замість знищених

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1288 підписів залишилось 8712 підписів

Ще 20 років тому Київ носив горде ім'я Зеленої столиці Європи, адже майже ніде не було такої кількості дерев та квітів, ніж у нашому місті. Переконатися у цьому можна подивившись старі світлини, де Хрещатик потопає у зелені каштанів та майорить кольоровими клумбами. У зв'язку із сучасним зростанням будівництва у міській смузі забудовники безжально знищують багаторічні дерева, що служать джерелом кисня та прихистком від літнього сонця. Отже необхідно забов'язати всіх без виключення забудовників (житловий фонд, комерційне будівництво, тощо) висаджувати нові дерева замість знищених, з урахуваннфм коефіцієнту 1:2 - тобто на 1 знищене дерево 2 нових посаджених.
Саме від вас залежить, чи будуть Ваші діти дихати повітрям та гратися у скверах та парках, чи дихатимуть пилом та смогом. Не будьте байдужими до свого майбутнього!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали