Змeншити ставку єдиного податку до 10%

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 76 підписів залишилось 9924 підписів

Зменшення ставки єдиного податку.

Законом про Держбюджет 2017 року передбачено, що на 1 січня 2017 року розмір мінімальної зарплати становить 3200 грн.

Відповідно підприємці спрощеної системи оподаткування зобов'язані сплачувати єдиний податок у розмірі 640 грн. ( 20% від мінімальної зарплати), крім того вдвічі збільшився розмір єдиного соціального внеску.

Звертаюсь до міської ради з проханням зменшити податкове навантаження на підприємців і затвердити ставку єдиного податку в розмірі до 10% від мінімальної зарплати

Відповідно до ПКУ ст 293.1. Ставки єдиного податку для платників першої - другої груп встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), та третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).
293.2. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними та міськими радами для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць.

Оджe цe відноситься до вашоі компeтeнціі

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали