Баста! Стоп! Досить. Мораторій на заборону знищення будь-яких будівель споруджених до 1953 р.

публікація залишилось 1 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 580 підписів залишилось 9420 підписів

Бароко, класицизм, модерн, сталінський ампір… Це все не варто нашої уваги? Що ми після себе залишимо? «Парус» і «Океан plaza»? Київ міг би бути вишуканим як Прага, романтичним як Париж, чарівним як Будапешт. А що вийшло? Фантастичний несмак. Що ми можемо показати туристам? Мрія про можливість бути привабливим для туристів містом (а отже мати постійний значний прибуток у бюджет, якісні дороги, відремонтовані під'їзди, чисті вулиці) тане з кожною новобудовою. Якщо в сьогоднішніх чиновників та архітекторів не вистачає розуміння, що є гарно, а що є потворно, то треба їх зупинити і не давати експериментувати з нашим містом. Київ у нас лише один і ми не маємо права його втратити.
Вимагаємо запровадити мораторій на знесення / перебудову споруд, що побудовані до 1953 року, а також мораторій на висотну забудову, яка вносить зміни у локальні архітектурні ансамблі та риси ландшафту міста.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали