Примусити надавача послуг з опалення та організації, які надають послуги з експлуатації багатоквартирних будинків, укладати між собою угоду на опалення місць загального користування цих будинків.

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 42 підписів залишилось 9958 підписів

Лише таке рішення може призвести до зменшення витрат теплової енергії в місті. Наразі кияни платять за опалення місць загального користування (МЗК) суми , співставні з оплатою опалення їх квартир, не маючи жодного впливу на стан термоізоляції МЗК і навіть не маючи доступу до їх частини (підвал, горище). Організації, що експлуатують будинки, мають сили і засоби для термоізоляції МЗК, але не мають мотивації, бо без їх участі за усе платять мешканці . Також вони не несуть жодної відповідальності за витоки тепла з будинків, бо не є стороною угоди по наданню послуги. При наданні їм певної фінансової мотивації по утепленню МЗК, можна суттєво скоротити витрати тепла у Києві.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали