Заміна старих зношених ліфтів.

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 666 підписів залишилось 9334 підписів

Сьогодні в Києві нараховується близько 10 тисяч ліфтів віком більше 25 років. Майже всі з них знаходяться в аварійному стані, так як відпрацювали нормований термін експлуатації. Поки дана проблема не буде вирішена, кожен третій киянин ризикує власним життям і здоров'ям, потрапляючи в кабіну ліфту!
Пропонується:
1. Створити комісію, яка перевірить стан ліфтового господарства в м. Києві. До комісії мають увійти спеціалісти галузі та представники громадськості.
2. По результатам перевірки подати до КМДА результати, внести на голосування і прийняти рішення про виділення коштів з міського бютжету на заміну ліфтів, які знаходяться в аварійному стані.
3. По факту виконання робіт розміщувати на сайті КМДА перелік документів з сумою, витраченою на ремонт, оригіналами договорів з підрядниками і фотографіями до і після ремонту по кожному конкретному будинку.
Давайте разом робити наше місто кращим!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали