Дозволити учням (у тому числі й тим, які в цьому році закінчують 11 клас) використовувати пільги за учнівським квитком у громадському транспорті під час літніх канікул

публікація залишилось 24 хвилини
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 67 підписів залишилось 9933 підписів

Наразі учнівські квитки офіційно діють під час канікул, однак на літніх канікулах в певні роки випускники навчальних закладів втрачали право безкоштовного проїзду в транспорті одразу після свята "Останнього дзвінка". Слід зазначити, що пільги за студентським квитком діти також не могли отримати до початку навчання в вишах. Таким чином діти протягом усіх літніх канікул були змушені користуватися транспортом за кошти батьків - а саме влітку цим "випускникам" треба ще здавати ДПА у формі ЗНО, поступати до вищих навчальних закладів (у цьому році з великою вірогідністю майбутнім студентам доведеться особисто об'їхати кілька вишів через проблему з електронною системою прийому).
Просимо дозволити учням, в яких в учнівських квитках зазначено навчання в 11 класі в 2016-2017 навчальному році безкоштовно користуватися київським метрополітеном, трамваєм, тролейбусом, автобусом, фунікулером та міською електричкою до першого вересня 2017 року.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали