Повернення київській громаді території стадіону «Схід», спортивного комплексу та тиру в Дарницькому районі за адресою: вулиця Привокзальна, 12-а.

публікація залишилось 26 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 461 підписів залишилось 9539 підписів

Київський стадіон «Схід», що розташований в Дарницькому районі міста Києва по вулиці Привокзальна, 12а, був побудований в далекому 1970-му році. Він будувався безпосередньо за участі працівників Київського радіозаводу для відпочинку численних трудових кадрів підприємства та їхніх дітей. Також до Олімпіади 1980-го року поряд із стадіоном було здано в експлуатацію ще й критий спорткомплекс з тиром, які функціонують і сьогодні. Мало хто знає, що найкращий в місті тир та спортивна школа знаходиться саме тут, в непримітній сірій будівлі, поряд з напівзруйнованим приміщенням колишніх роздягалень для футболістів. А тоді цей стадіон був гордістю радіозаводу та всього Дарницького району, бо це була найбільша арена на лівому березі столиці. Цей статус залишається і до сьогоднішнього дня, незважаючи на банкрутство підприємства, господарчий занепад цього об’єкту соціальної інфраструктури та нещодавні злочинні та корупційні дії з боку приватних осіб щодо відчуження та привласнення стадіону!
Стадіони потрібно відбудовувати, ремонтувати, створювати гідні умови для зростаючого покоління. Необхідно розвивати дитячі таланти, виховувати молодь в дусі здорового способу життя, ростити спортсменів, майбутніх чемпіонів, а не будувати на їхньому місці чергові багатоповерхівки та офіси!
Стадіон «Схід», спортивний комплекс та тир мають належати киянам та їхнім дітям, а не окремим олігархам!
Підтримайте петицію щодо переведення території стадіону «Схід», спортивного комплексу та тиру в Дарницькому районі за адресою: вулиця Привокзальна, 12 а, до комунальної власності громади Києва!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали