Створення київського міського шахового клубу

публікація залишилось 26 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 540 підписів залишилось 9460 підписів

В Києві - столиці європейської держави України немає міського шахового клубу. Дуже давно немає. Втім, Україна є провідною шаховою державої в світі. Дуже мало країн за останні 25 років мали стільки чемпіонів та чемпіонок світу, та й наші збірні команди завжди серед призерів.
Зверніть увагу, що шахи як вид спорту сприяють розвитку логічного мислення та волі до перемоги, вміння оцінювати ситуацію та приймати рішення, не втрачати оптимізм після невдач, покращують пам’ять, креативність, вміння концентруватися. Розвивають все, що дуже слабко розвинуто в нашіх можновладців.
Введення уроків шахів в обов’язкову шкільну програму у низці країн привело до падіння рівня алкогольної та наркотичної залежності у них! Це є особливо актуальним для виховання молодого, здорового, працездатного населення.
Створення міського шахового клубу в Києві підвищить масовість шахового спорту завдяки залученню до гри у регулярних турнірах дітей, підлітків та дорослих мешканців міста та його гостей.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали