Вирішити ситуацію з МАФами - розробити активні перші поверхи будівель

публікація залишилось 21 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 94 підписів залишилось 9906 підписів

Пропоную на міському рівні надавати приватним підприємцям фінансову допомогу в оренді/реконструкції перших поверхів будинків під потреби бізнесу.
Наприклад, це може бути компенсація за оренду дороговартісих приміщень в центрі (все виключно для малого бізнесу) або фінансова допомога в переобладнанні першого поверху багатоквартирного будинку під потреби підприємця. Ці заходи приносять багато вигод: підприємець доглядає за простором перед своїми приміщеннями, в квартирах, що були на перших поверхах, меншає крадіжок, активізуються пішохідні зв'язки - покращуєтся місцевий бізнес, люди стають більш доброзичливішими при комунікації між собою, менше криміногенних ситуацій в наслідок більшої пішої активності.
Радянська тоталітарна машина знала, що перший активний поверх об'єднує людей та із-за цього створювала систему спальних мікрорайонів, що мали та мають низьку якість.
Прошу вашої підтримки - бо це корисно не тільки для малих підприємців а й для жителів загалом.
Для прикладу, порівняйте картинку вище - де більше графіті та узагалі як виглядає простір чи є він приятельський до людини (усі фото київські)?

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали