Реконструювати шкільний стадіон Голосіївського ліцею № 241 за рахунок коштів міського бюджету.

публікація залишилось 22 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 919 підписів залишилось 9081 підписів

Жодним чином не інформуючи мешканців мікрорайону, без проведення повноцінних громадських слухань та обговорень, міська та Голосіївська районна влада прийняла рішення залучити приватного інвестора для реконструкції шкільного стадіону Голосіївського ліцею № 241. Згідно з умовами інвестиційного договору, доступ до стадіону буде повністю обмежено мешканцям мікрорайону. Ліцеїсти зможуть використовувати реконструйований стадіон згідно з графіком, погодженим з інвестором. Така ухвала цілковито ігнорує інтереси місцевої громади.

Протягом десятиріч мешканці мікрорайону, в тому числі й ліцеїсти, в позакласний час, використовували стадіон для занять спортом. Тож рішення влади позбавило мешканців мікрорайону спортивної інфраструктури. Альтернативного майданчика для будівництва аналогічного обʼєкта немає, адже кожен клаптик землі забудовано житловими будинками.

Прошу захистити інтереси місцевої громади: не порушуючи норми «Закону про місцеве самоврядування в Україні», реконструювати стадіон Голосіївського ліцею № 241 коштом міського бюджету, залишити його в муніципальній власності та зберегти вільний доступ мешканцям мікрорайону до спортивної інфраструктури в позашкільний час.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали