ОБЛАШТУВАННЯ ОЗЕРА СРІБНИЙ КІЛ (М.ОСОКОРКИ). ОЧИСТИТИ ВІД ЛОТКІВ ТА БЕЗХАТЧЕНКІВ. СТВОРИТИ МІСЦЕ ДЛЯ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

публікація залишилось 20 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 612 підписів залишилось 9388 підписів

В нашому місті є прекрасне озеро Срібний Кіл(м.Осокорки). Одна сторона частково збереглася -є насадження, доріжка; інший берег - піщаний. Там, мабуть, ще з часів 90-х нічого не робили.
Частково землі підлаштовані під кафе, ресторани, церкви. Жоден з них не зацікавлений в догляді за озером-тому озеро з кожним роком має все більші шанси стати болотом.
На "зеленому" березі дозволили звести нову будівлю, досить велику і з попередніх прикладів стає зрозумілим, що це навряд піде на користь для озера. Весь рік це місце слугує "притулком" для безхатченків та вигулу собак, натомість люди які мешкають в районі м.осокорки змушені йти з дітьми до парку Позняки чи взагалі до набережної русанівки.
Очистити територію озера, озеленити піщаний берег і облаштувати лавками та дитячим майданчиком один з берегів - прекрасний спосіб покращити життя жителів міста і прикрасити місто, не дозволити знищити "зелений острів". Одним зі шляхів забезпечити життєдіяльність приведеного в порядок місця-примусити всіх власників розважальних закладів доглядати за чистотою озера, та придеглих територій.
До Київської міської адміністрації є прохання від жителів району:
1. Очистити обидва береги
2. Оснащити піщаний берег тротуаром та придорожними насадженнями
3. Облаштувати доступ до води доріжками та місточками
4. Прибрати вагончики (прямо посеред піщаного берега); або прибрати їх з центральної частини берегу та оформити їх відповідно до місця; а також заборонити там продаж алкогольних та тютюнових виробів.
5. Облаштувати місце для танцювальних майстер класів (вже є площадка в центрі піщаного берега), в якості культурного розвитку жителів;
6. "Зелений" берег очистити
7. Зробити доріжки від дороги
8. зробити вільним доступ до озера
9. Облаштувати ліхтарями та лавками

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали